نگاه معنی دار طناز طباطبایی به پارسا پیروزفر!+ عکس

در این تصویر نگاه خاص به پارسا پیروزفر سوژه شده است.

پخش فیلم طناز طباطبایی توسط کمپانی آلمانی در آستانه‌ی اکران فیلم سینمایی «بی‌رویا» به کارگردانی و نویسندگی آرین وزیردفتری در چهلمین جشنواره فیلم فجر، کمپانی آلمانی «پیکچر تیری اینترنشنال» از خرید حقوق پخش جهانی این فیلم سینمایی خبر داد.
ایسنا: فیلم سینمایی «بی‌رویا» که با نام انگلیسی «Without Her» (بدون او) در عرصه جهانی معرفی و پخش خواهد شد، در بازار فیلم اروپا برای خریداران به نمایش در خواهد آمد و به زودی پخش جهانی این فیلم در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی نیز آغاز خواهد شد. نشریه ورایتی ضمن اعلام خبر در اختیار گرفتن پخش بین‌المللی فیلن توسط کمپانی آلمانی «پیکچرتری اینترنشنال»، تریلر فیلم در وب‌سایت خود منتشر کرد.
ورایتی درباره‌ی نخستین فیلم بلند وزیردفتری نوشته است: «قصه‌ای درباره‌ی هویت با تلفیقی از ژانرهای مختلف معرفی کرده‌است، که هیچکاک، پولانسکی و دی‌پالما را به یاد مخاطب می‌اندازد. در این فیلم سه بازی استثنائی از طناز طباطبایی، صابر ابر و شادی کرم‌شرودی دیده می‌شود.» این فیلم با فیلمنامه‌ای به نگارش وزیردفتری و به تهیه‌کنن..

نگاه معنی دار طناز طباطبایی به پارسا پیروزفر!+ عکس

در این تصویر نگاه خاص به پارسا پیروزفر سوژه شده است.

طناز طباطبایی به پارسا پیروزفر نگاه معنی داری انداخته است.

پخش فیلم طناز طباطبایی توسط کمپانی آلمانی

در آستانه‌ی اکران فیلم سینمایی «بی‌رویا» به کارگردانی و نویسندگی آرین وزیردفتری در چهلمین جشنواره فیلم فجر، کمپانی آلمانی «پیکچر تیری اینترنشنال» از خرید حقوق پخش جهانی این فیلم سینمایی خبر داد.

ایسنا: فیلم سینمایی «بی‌رویا» که با نام انگلیسی «Without Her» (بدون او) در عرصه جهانی معرفی و پخش خواهد شد، در بازار فیلم اروپا برای خریداران به نمایش در خواهد آمد و به زودی پخش جهانی این فیلم در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی نیز آغاز خواهد شد.

نشریه ورایتی ضمن اعلام خبر در اختیار گرفتن پخش بین‌المللی فیلن توسط کمپانی آلمانی «پیکچرتری اینترنشنال»، تریلر فیلم در وب‌سایت خود منتشر کرد.

ورایتی درباره‌ی نخستین فیلم بلند وزیردفتری نوشته است: «قصه‌ای درباره‌ی هویت با تلفیقی از ژانرهای مختلف معرفی کرده‌است، که هیچکاک، پولانسکی و دی‌پالما را به یاد مخاطب می‌اندازد. در این فیلم سه بازی استثنائی از طناز طباطبایی، صابر ابر و شادی کرم‌شرودی دیده می‌شود.»

این فیلم با فیلمنامه‌ای به نگارش وزیردفتری و به تهیه‌کنندگی مشترک سعید سعدی و هومن سیدی زمستان سال گذشته جلوی دوربین رفته است و اکنون با دیگر آثار حاضر در جشنواره‌ی فیلم فجر به رقابت می‌پردازد.

طناز طباطبایی، صابر ابر، شادی‌کرم‌رودی، مائده طهماسبی، فرانک کلانتر، نهال دشتی، مجتبی فلاحی و رضا داوودنژاد بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش علی کریمی به حضور بانوان در ورزشگاه +عکس

جمعه 11 شهریور 1401
که معمولا به اتفاقات مشابه واکنش نشان می دهد اینبار هم با انتشار متنی به حضور بانوان هوادار در آزادی واکنش نشان داد و نوشت: کاش سن فوتبالی من هم قد می داد تا از نزدیک شاهد حضورتان بودم.

دسترسی های سریع